Carl Larsson akvarell på solfjäder

Klubbat för:

26 000 SEK

25 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): Herre med blombukett, akvarell på solfjäder, solfjädern i silke samt elfenben, monogramsignerad samd daterad CL 1895, fjäderns mått ca 29x56 cm

Solfjädern med smärre slitage

595244

2018-12-05