Carl Larsson akvarell på solfjäder
Klubbat för:
26 000 SEK
25 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): Herre med blombukett, akvarell på solfjäder, solfjädern i silke samt elfenben, monogramsignerad samd daterad CL 1895, fjäderns mått ca 29x56 cm
Solfjädern med smärre slitage
595244
2018-12-05