Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ACTON SCHUBELL & IB MADSEN, fåtölj, "Tove", Bovenkamp, Holland, 1960-tal, teak, klädsel i grön ulltextil, reglerbar rygg, sitthöjd ca 39 cm
Klädsel med slitage, hål i ryggen
595267
2018-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här