Industrilampa PeFeGe

Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe
Industrilampa PeFeGe

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EG ERIKSSON MEKANISKA VERKSTAD AB, arbetslampa, 1900-talets första hälft, 3-ledad, grålackerad, skyltmärkt PeFeGe Typ F/80, längd ca 120 cm

Slitage, bucklor

595302

2018-12-01