Fåtölj 1900-talets mitt

Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt
Fåtölj 1900-talets mitt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1950-tal, ben i bok med mässingshyllsor, klädd i svartgalon, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

595304

2018-12-01