Dokumentskåp

Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOKUMENTSKÅP, 1900-talets början, ek, med jalusidörr, beslag i mässing, höjd ca 190, 50x46 cm

Nyckel och låskolv saknas smärre ytskador, sockel delvis blekt

595319

2018-12-01