Ebba von Wachenfeldt, stenblomma

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EBBA VON WACHENFELDT, "Stenblomma", munblåst glas i sandsten, signerad och daterad Ebba v. Wachenfeldt, 1996, stenens mått ca 41x20, glasens höjd ca 32-50 cm

Smärre bruksslitage

595338

2018-12-01