Armatur 1900-tal

Armatur 1900-tal
Armatur 1900-tal
Armatur 1900-tal
Armatur 1900-tal
Armatur 1900-tal
Armatur 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

UNDERWRITERS LABORATORIES, armatur, 3 lampor, svartlackerad metall, 2 delar, 117 cm vardera med fjädrande fot

Slitage, klippt el

595344

2018-12-01