Vapen Slaglåspistol Poonah Irregular Horse

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, brittisk, låsbläcket märkt Poonah Irregular Horse, oktagonal pipa märkt "Garden & Son 200 Piccadilly London", nätskuren kolv, kolvkappa med maskaron, längd ca 38,5 cm

Slitage, skruv saknas på kolv, smärre stockskador

595352

2018-12-01