Internation Watch Co damarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
IWC, damur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 1713215, cal 431, diameter 16,5 mm
Zustandsbeschreibung
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage
595360
2018-12-01