Internation Watch Co damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 800 SEK

Beschreibung

IWC, damur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 1713215, cal 431, diameter 16,5 mm

Zustandsbeschreibung

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

595360

2018-12-01