Snurrstol
2018-12-01
595371
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNURRSTOL, bok, 1900-talets början, reglerbar höjd, bredd ca 59 cm
Bruksslitage