Salongsgrupp
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, blandstil, 1900-talets mitt, 7 dlr fördelat på 4 stolar, 1 bord, 1 soffa samt 1 sekretär, skuren dekor, grönmålade samt med bronserade detaljer, stoppade dynor med textil klädsel, nycklar till sekretären finns, bordets höjd ca 61, diameter 73, sekretärens höjd 101 samt 86x50, soffans längd 185, sitthöjd 46 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
595375
2018-12-01