Pierre Marie Brisson

Pierre Marie Brisson
Pierre Marie Brisson

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE MARIE BRISSON (född 1955): Komposition, signerade Brisson, 75/75, carborundumetsningar, bladmått ca 65x51 cm

595384

2018-12-01