Soffa
2018-12-01
595394
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, sengustaviansk stil, omkring 1900, dekor i passtellage, gråmålad, bladhölstrade ben, längd ca 114 cm
Slitage, smärre skador, skadad stoppning