Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, otydligt signerade, olja på duk, 34x24 vardera

Dubblerade dukar

595400

2018-12-05