Linjebuss affisch

Linjebuss affisch
Linjebuss affisch

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LITOGRAFISK AFFISCH, Linjebuss, Swdish Transeurpean Bus Lines, Herssons/ J. Olséns lito. Sthlm 1949, signerad Else Undell i trycket, bladmått 100x62 cm, Vintage

595429

2018-12-01