Klubbat för:
6 200 SEK
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt i vargskinnspäls, blyertssignerad Zorn, 1916, etsning, ca 17,7x12 cm
LITTERATUR: Asplund 270, Hjert & Hjert 164
Gulnad, fläck i marginalen
595450
2018-12-09