Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

6 200 SEK

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt i vargskinnspäls, blyertssignerad Zorn, 1916, etsning, ca 17,7x12 cm

LITTERATUR: Asplund 270, Hjert & Hjert 164

Gulnad, fläck i marginalen

595450

2018-12-09