Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Marsdag på Hven", signerad Rudberg, datering på spännram 1972, olja på duk, ca 55x90

595455

2018-12-01