Cigarettetuier silver
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CIGARETTETUIER, 2 st, silver, etui med graverad blomster dekor samt arabiska kontrollstämplar, etui med räfflad dekor samt otydliga stämplar, längd ca 8.5 cm och 12 cm, totalvikt ca 232 g
Bruksslitage, några mindre bucklor, ställvis anlöpning
595466
2018-12-05