Cigarettetuier silver

Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CIGARETTETUIER, 2 st, silver, etui med graverad blomster dekor samt arabiska kontrollstämplar, etui med räfflad dekor samt otydliga stämplar, längd ca 8.5 cm och 12 cm, totalvikt ca 232 g

Bruksslitage, några mindre bucklor, ställvis anlöpning

595466

2018-12-05