Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, bricka med karta över Norden, höjd ca 67, 88x46 cm

Karta med fläck, brukslitage, smärre ytskador

595470

2018-12-01