Miniatyrmålning 1700-talets tredje kvartal

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRMÅLNING, 1700-talets tredje kvartal, föreställande Chevalier Claude Buissy de Tasserville, daterad på baksidan 1763, gouache monterad i mässingsram, 3,5 x 2,5 cm

595479

2019-02-05