Loui Legrand etsning och akvatint

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

LOUIS LEGRAND (Frankrike, 1863-1951): "Sportmen", signerad i plåten, torrnålsetsning, ca 20,5x14,5 cm

595489

2018-12-01