Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BREVPRESS, 1820-tal, empire, röd marmor, hållare i form av svan, brännförgylld brons, höjd 9, 14,5x10 cm
Marmorn med nagg
595491
2018-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här