Brevpress 1800-tal marmor och förgylld brons

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BREVPRESS, 1820-tal, empire, röd marmor, hållare i form av svan, brännförgylld brons, höjd 9, 14,5x10 cm

Marmorn med nagg

595491

2018-12-01