Marjatta Sarasalo oljemålning

Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARJATTA SARASALO (född 1930): "Princessa Valossa", signerad och daterad Marjatta Sarasalo 1975, olja på duk, ca 81x81 cm

Smärre slitage

595499

2018-12-05