Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, empirestil, 1800-tal, brännförgylld brons, behängd med olikslipad pirsmor, höjd ca 96, diameter 75 cm

Slitage, delvis senare prismor

595516

2018-12-01