Klubbat för:
2 600 SEK
4 000 SEK
SKRIN, silver, omkring 1900 första hälft, persiska stämplar, dekor med fåglar samt växter i relief, kvadratisk form, mått ca 14,5x14,5cm, vikt ca 407 g
Smärre bruksslitage
595529
2018-12-02