Skrin silver Persien

Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien
Skrin silver Persien

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

SKRIN, silver, omkring 1900 första hälft, persiska stämplar, dekor med fåglar samt växter i relief, kvadratisk form, mått ca 14,5x14,5cm, vikt ca 407 g

Smärre bruksslitage

595529

2018-12-02