Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VETTE, 1900-talets mitt, bemålad i vitt, svart, grönt och rött, i form av ejder, längd ca 56 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
595538
2018-12-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner