Vette

Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette
Vette

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

VETTE, 1900-talets mitt, bemålad i vitt, svart, grönt och rött, i form av ejder, längd ca 56 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

595538

2018-12-01