Lisa Larson tomtefiguriner
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA LARSON, 2 st, figuriner, ´´Skridskotomte´´ en ljusstake figurin ur serien ´´Vintersport´´, K-studion, Gustavsberg, signerad ´´Lisa L´´, daterad -95, samt ´´Tomtenisse med hjärta´´ ur serien "Tomtefamiljen", K-studion, Gustavsberg, signerad ´´Lisa L´´, daterad -95, delvis glaserade lergods, höjd ca 11-15 cm
Smärre slitage
595549
2018-12-05