Lisa Larson tomtefiguriner

Lisa Larson tomtefiguriner
Lisa Larson tomtefiguriner
Lisa Larson tomtefiguriner
Lisa Larson tomtefiguriner
Lisa Larson tomtefiguriner
Lisa Larson tomtefiguriner
Lisa Larson tomtefiguriner
Lisa Larson tomtefiguriner
Lisa Larson tomtefiguriner
Lisa Larson tomtefiguriner

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

LISA LARSON, 2 st, figuriner, ´´Skridskotomte´´ en ljusstake figurin ur serien ´´Vintersport´´, K-studion, Gustavsberg, signerad ´´Lisa L´´, daterad -95, samt ´´Tomtenisse med hjärta´´ ur serien "Tomtefamiljen", K-studion, Gustavsberg, signerad ´´Lisa L´´, daterad -95, delvis glaserade lergods, höjd ca 11-15 cm

Smärre slitage

595549

2018-12-05