Göran Malmvall karmstolar

Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar
Göran Malmvall karmstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, karmstolar, 1 par, Svensk Fur, Karl Andersson & söner, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, sitthöjd ca 37,5, höjd 86 cm

Senare målning, ställvis förluat av färg, bruksslitage

595553

2018-12-04