Harald Lyth grafikmapp Prov.C.Höglund

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARALD LYTH (född 1937): "Murarlod och Brysselspets" - grafikmapp, signerade och daterade Lyth 50/100, 5 färglitografier i bokkassett, bladstorlek 40,5x27,5 cm,
utgiven av Gedins förlag, oramade

595556

2018-12-04