Harald Lyth grafikmapp Prov.C.Höglund
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HARALD LYTH (född 1937): "Murarlod och Brysselspets" - grafikmapp, signerade och daterade Lyth 50/100, 5 färglitografier i bokkassett, bladstorlek 40,5x27,5 cm,
utgiven av Gedins förlag, oramade
595556
2018-12-04