Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, 1940/50-tal, soffan i svängd modell, senare klädsel, mörkbetsade ben, höjd ca 75, sitthöjd ca 40 cm, soffans längd ca 185 cm
slitage, klädsel med skador
595569
2018-12-13