Soffa samt fåtölj, 1940/50-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1940/50-tal, soffan i svängd modell, senare klädsel, mörkbetsade ben, höjd ca 75, sitthöjd ca 40 cm, soffans längd ca 185 cm

slitage, klädsel med skador

595569

2018-12-13