Korkskruv Ladies Legs

Korkskruv Ladies Legs
Korkskruv Ladies Legs
Korkskruv Ladies Legs
Korkskruv Ladies Legs
Korkskruv Ladies Legs
Korkskruv Ladies Legs

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORKSKRUV, Tyskland 1900-talets första del, i form av kvinnoben, s.k ´Ladies Legs´, metall, längd ca 6,5 cm

Brukslitage

595575

2018-12-02