Märklin tågset
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1950-tal, bestående av ellok Ce 800, 7 vagnar, 4 växlar, 45 rälsbitar, 4 stoppbockar
delvis i fabriksförpackningar, vagns byggsats 4911 (ej kontrollerad ) medföljer, bruksslitage
595582
2018-12-02