Karl Dittert kontorsstol
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL DITTERT för Giroflex/Martin Stoll, 1970-tal, sitthöjd ca 57, höj och sänkbar, böjträ (teak) samt svart skinnklädsel, sitthöjd ca 57 samt största bredd 71 cm
Sprickor i sitsens skinn, några slagmärken, slitage
595593
2018-12-02