Karl Dittert kontorsstol

Karl Dittert kontorsstol
Karl Dittert kontorsstol
Karl Dittert kontorsstol
Karl Dittert kontorsstol
Karl Dittert kontorsstol
Karl Dittert kontorsstol
Karl Dittert kontorsstol
Karl Dittert kontorsstol
Karl Dittert kontorsstol
Karl Dittert kontorsstol

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

KARL DITTERT för Giroflex/Martin Stoll, 1970-tal, sitthöjd ca 57, höj och sänkbar, böjträ (teak) samt svart skinnklädsel, sitthöjd ca 57 samt största bredd 71 cm

Sprickor i sitsens skinn, några slagmärken, slitage

595593

2018-12-02