James Rosenquist Internationell grafik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAMES ROSENQUIST (USA, 1933-2017): Flame out for Picasso 1973, signerad, daterad och numrerad Rosenquist 1973, 73/90, färglitografi, bladmått ca 76x57 cm,
LITTERATUR
Glenn 65

Smärre hanteringsveck

595602

2018-12-09