Elis Ryberg färglitografi

Elis Ryberg färglitografi
Elis Ryberg färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

ELIS RYBERG (född 1919): "Utsikt mot Fåfängan", färglitografi, signerad Elis Ryberg, 105/200, bladmått ca 55x66 cm

595635

2018-12-04