Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPAR, ASSIETTER, 8 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), batavia, famille rose, varierande dekor i emaljfärger samt järnoxid, diameter ca 6-13 cm
Nagg, sprickor, slitage
595660
2018-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här