Ringar 18 k guld

Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RINGAR, 6 st., 18 k guld, med syntetiska stenar, ringstorlekar 14,5-17,5 mm, total vikt ca 11,5 g, RING, sterlingsilver, märkt la Strada, cubic zirkonstenar, ringstorlek 17,5 mm, mått 2,5x3 cm, vikt 44,9 g, medföljer örhängen, 2 par, hängen, 2 st, delvis guld

En sten saknas, bruksslitage, bucklor

595670

2018-12-04