Andy Warhol Internationell grafik
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDY WARHOL (1928-1987), efter: Flowers, 1970-tal, svart stämpel samt numrering på baksidan, "Fill in your own signature, Published by Sunday B. Morning", numrerad 76/250, färgserigrafi, ca 91x91 cm
Oramad, hörnveck
595671
2018-12-09