Schuco bil och garage

Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage
Schuco bil och garage

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

SCHUCO BIL OCH GARAGE, 1930-tal, bestående av bil Kommando Anno 2000, garage 1500, bilens längd ca 14 cm, garaget 15 cm

Garaget med skadad fabriksförpackning, smärre lackskador

595677

2018-12-04