Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
SCHUCO BIL OCH GARAGE, 1930-tal, bestående av bil Kommando Anno 2000, garage 1500, bilens längd ca 14 cm, garaget 15 cm
Garaget med skadad fabriksförpackning, smärre lackskador
595677
2018-12-04