Annika Reuterswärd matbord Gustav

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNIKA REUTERSWÄRD, "Gustav", matbord, körsbär, Fogia, utdragsskiva, höjd ca 73, 160x90, utdragsskiva 52 cm

Bruksslitage, smärre repor

595682

2018-12-04