Ljusstakar Empire

Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire
Ljusstakar Empire

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, empire, möjligen Ryssland, förgylld brons, höjd 23 cm

fotringar med bucklor, fylld botten

595688

2018-12-04