Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ETT KUNGLIG BORD med klaffar, gustavianskt, fanerat i mahogny, låda i sargen, belsag i brons, brännstämplade HGK, höjd ca 74, 66x45, klaffarnas ca 19,5 cm
Renoverat, fanerlagningar
595691
2018-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här