Bord gustaviansk

Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk
Bord gustaviansk

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ETT KUNGLIG BORD med klaffar, gustavianskt, fanerat i mahogny, låda i sargen, belsag i brons, brännstämplade HGK, höjd ca 74, 66x45, klaffarnas ca 19,5 cm

Renoverat, fanerlagningar

595691

2018-12-04