Hängskåp rokokstil

Hängskåp rokokstil
Hängskåp rokokstil
Hängskåp rokokstil
Hängskåp rokokstil
Hängskåp rokokstil
Hängskåp rokokstil
Hängskåp rokokstil
Hängskåp rokokstil

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, profilerat krön, invändigt tre hyllplan, höjd 77, 81x23 cm, nyckel finns

Bruksslitage

595702

2018-12-04