Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
HÄNGSKÅP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, profilerat krön, invändigt tre hyllplan, höjd 77, 81x23 cm, nyckel finns
Bruksslitage
595702
2018-12-04