Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUDVIG "Lubbe" NORDSTRÖM (1882-1942): (2)Landskapsmotiv samt hamnmotiv, signerade Ludvig Nordström samt en daterad "14.10.33", akvarell resp. blandteknik, ca 13x22, resp. 20x27 cm
595709
2018-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här