Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LUDVIG "Lubbe" NORDSTRÖM (1882-1942): (2)Landskapsmotiv samt hamnmotiv, signerade Ludvig Nordström samt en daterad "14.10.33", akvarell resp. blandteknik, ca 13x22, resp. 20x27 cm
Zustandsbeschreibung
595709
2018-12-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner