Ludvig Nordström blandteknik

Ludvig Nordström blandteknik
Ludvig Nordström blandteknik
Ludvig Nordström blandteknik
Ludvig Nordström blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LUDVIG "Lubbe" NORDSTRÖM (1882-1942): (2)Landskapsmotiv samt hamnmotiv, signerade Ludvig Nordström samt en daterad "14.10.33", akvarell resp. blandteknik, ca 13x22, resp. 20x27 cm

Zustandsbeschreibung

595709

2018-12-04