Bestick silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATGAFFLAR, 6 st, snäckmodell, MATKNIVAR, 6 st, engelsk snäck, silver, gafflarna stämplade Gustaf Folcker Stockholm, 1840-tal, längd 20,5-26 cm, silvervikt exkl. knivar 525 g
Gafflar med vapendekor
595710
2018-12-08